Restaurace: +420 730 541 074
Adresa: Tyršova 8/13, 664 34 Kuřim

Vážení hosté, přátelé, příznivci naší restaurace – denní provoz restaurace na dobu neurčitou PŘERUŠEN

PRO REZERVACI VAŠÍ AKCE NEBO VEČÍRKU ČI POPTÁVKU CATRINGU A OSTATNÍCH SLUŽEB VOLEJTE 📱 730 541 074
nebo pište na email: info@vivarestaurant.cz

☝️ V těchto dnech to budou 3 roky, kdy jsme otevřeli naši restauraci, v té době ještě v rámci kuřimského kulturního domu.

☝️ Ač byl začátek Září běžně obdobím, kdy jsme organizovali narozeniny restaurace, tentokráte přicházíme se zprávami a změnami pro mnohé z vás spíše nepříjemné.

☝️ Z mnoha důvodů, věříme, že spoustě z vás pochopitelných a v dnešní podivné době jasných, jsme byli nuceni k zásadním změnám co se chodu našeho podniku týče.

🔴 Od 1. Září na dobu neurčitou přerušujeme běžný denní provoz restaurace jako takové. Nebude tedy možné si k nám dle otevírací doby zajít posedět nebo si objednat rozvoz.

🟢 Neznamená to ovšem, že naše aktivity a VIVA restaurace a klub končí! Nadále přijímáme rezervace na vaše akce, narozeniny, soukromé či firemní večírky a stejně tak, jak můžete v našich událostech vidět, pořádáme veřejné kulturní akce, koncerty a přednášky, na které si stejně jako doteď můžete pro vlastní potřebu prostory pronajmout.

🟢 Jsme vám nadále k dispozici také pro kompletní či částečné zajištění vašich akcí mimo prostory restaurace – catering, obsluha, dodávka gastro i technických a zvukařských služeb pro jakoukoliv vaši akci.

🙏 Děkujeme vám za vaši dosavadní přízeň, za kterou jsme vám velice vděční!

🤝 Přejeme krásné dny a budeme se na vás těšit na některé z našich nebo vašich akcí

ℹ️ pro rezervaci či informace využijte následující kontakty:

🌐www.vivarestaurant.cz

🌐www.ttsound.cz

📧 info@vivarestaurant.cz

📱 730 541 074

Jídla ze stálé nabídky a ukázky jídel z našich akcí

spolupracujeme: